Ücretsiz Başlangıç Programı
Prodigies Trainer Olmak

Prodigies Trainer Olmak

prodigies icon

Türkiye çok kısa süre içinde adını sıkça duyduğu yeni bir meslek alanı ile tanıştı. Günümüzde dünyanın erken dönem müzik eğitimi anlamında en güncel, eğlenceli ve interaktif müzik eğitim programı olan Prodigies, bu anlamda kültbir program vce yaklaşım olmaya aday.


Aslında hayli ilginç. Çünkü şimdiye kadar neredeyse bu yaş grubu için okul öncesinden başlayarak müzik ve nota eğitimi anlamında dünya müzik eğitimi literatürüne sunulan müfredatlı ve sistemli bir eğitim programı yoktu.

Amerikalı ünlü müzik eğitimcisi Mr.Robert YOUNG'ın uzun süredir geliştirdiği, ABD'de çocuk eğitim programları dalında otorite sayılan birçok kurum ve kuruluştan ödül aldığı ve bugün Amerika'da binlerce kullanıcısı olan bir eğitim programı olan Prodigies, bu alanda büyük bir boşluğu doldurdu.

Harmonia Org. Men. Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak programın Türkiye Distribütörlüğünü üstlenmiş durumdayız. Marka, uygulama ve patent hakları alınarak imitasyona engel olunan, uzun yıllar yeni bir meslek dalı olarak uygulayacağınız Prodigies Eğitmenliği, müzik eğitimcilerinin yanında müziğe ilgi duyan herkes tarafından yapılabilecek.

Ancak tabii ki yetiştirilecek eğitmen sayılarının bir sınırı olacak. Buradaki sınırlama programı satın alan kolej, anaokulları,müzik ve sanat merkezleri, çocuk atölyeleri ve Prodigies Learning Center (MEB'e bağlı müzik kursu şeklinde açılacak) sayılarıyla doğru orantılı olacak.

Prodigies Eğitmen Eğitimleri yılın belli dönemlerinde sadece Prodigies Türkiye Merkez Ofisi tarafından açılmaktadır. Eğitmen eğitimleri Prodigies Türkiye Merkez Ofisi yönetiminde ve Prodigies Master Trainer’lar liderliğinde yapılmakta.

Prodigies Eğitmen Eğitimleri sonunda, programın Türkiye Distribütörlüğünü yapan Harmonia Org. Men. Eğitim ve Yayıncılık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından kuruculuğunu yaptığı HarmoniaAcademy ve Prodigies Usa onaylı Prodigies Eğitmen Sertifikaları eğitmen adaylarına takdim edilmekte. Prodigies Türkiye olarak, Prodigies eğitmenlerimizle büyük bir takım dayanışması içerisinde büyük projelere imza atacağımız konusunda inancımız tamdır.

Bu büyük müzik eğitimi oluşumunda Türkiye ekibinde yer alacak tüm adaylara hoşgeldiniz diyor, Prodigies Türkiye takımı olarak çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Eğitmen eğitimleri için güncel takvime ilgili linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

http://www.harmoniaacademy.com/egitim-takvimi/guncel-egitim-takvimi-1.html

Eğitmen eğitimleri için lütfen www.harmoniaacademy.com  sitesini ziyaret ediniz.