Ücretsiz Başlangıç Programı
Prodigies Türkiye

Prodigies Türkiye

prodigies icon

2017 yılı Ocak ayı itibariyle Türkiye’de faaliyetlerine başlayan Prodigies Türkiye ekibi, ülkede kısa zamanda Prodigies Uluslararası Franchise ve Türkiye Direktörü  Sn. Zafer TÜRKKAN ve İnönü Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım  Fakültesi Müzik Bölümü Öğretim Elemanı ve Prodigies Türkiye Akademik Danışmanı Sn. Zafer KILINÇER liderliğinde önemli işlere imza attı.

2017 yılı Mart ayı itibariyle  başlayan süreç Haziran ayında Prodigies programlarının creatoru Mr. Rob YOUNG ve Prodigies müfredat yazarı Samantha YOUNG’ın Prodigies Türkiye 1. Eğitmen Eğitimi'ne İstanbul’da katılımıyla devam etti. 2021 yılı itibariyle 28'i Örgün 3'ü Online olmak üzere 31 Eğitmen Eğitimi döneminde 500’ e yakın Prodigies Trainer yetiştiren Prodigies Türkiye ekibi, Prodigies programlarının birçok okul, sanat merkezi ve çocuk atölyesi ve Prodigies Lisanslı Merkezlerde uygulanmasına da öncülük etti.

Bu süreçte ilki İzmit’te olmak üzere iki Prodigies Bellfest düzenleyen Prodigies Türkiye ekibi, temsilciliklerin oluşması , eğitmen eğitimlerinin organizasyonun yanında, Prodigies seminerleri ve workshopları , kalkınma ajansı işbirilikleri ile birçok sosyal projeye de imza attı.