Ücretsiz Başlangıç Programı
Prodigies Trainer Çalışma Alanları

Prodigies Trainer Çalışma Alanları

prodigies icon

En çok sorulan soru, alınan bu eğitimin nerede kullanılacağı...

Prodigies Türkiye ekibi olarak tabii ki bu planlamayı eğitim programlarımızdaki tecrübeyle planladık.

  1. Prodigies Müzik Eğitim programını satın alan anaokulları,kolejler, müzik ve sanat merkezleri ve çocuk atölyelerinde Prodigies Trainer olarak çalışabilirsiniz. Sizler bizim eğitmen havuzumuzda yer aldığınızda Prodigies Türkiye'den programı satın alan kurumlara eğitmen olarak sizleri tavsiye ediyoruz.Karşılıklı anlaşmanız durumunda bu kurumlarda görev alabilirsiniz. Prodigies Türkiye olarak il il gezilerek bu yapılanmayı yapmakla birlikte illerde görev alan il temsilciliklerimiz de aynı zamanda okul anlaşmalarını yapmakta.
  2. Sadece bu değil tabii ki.İlinizde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı müzik kursu şeklinde açılacak Prodigies Learning Center'lar da bir başka çalışma alanı.Prodigies Learning Center açma hakkını alan il temsilcileri ile anlaşma halinde yine bu kurumlarda çalışabilirsiniz.Prodigies Learning Center açma ve il temsilciliği alma hakkı ilk olarak sadece Prodigies eğitmenlerine tanınıyor.
  3. Prodigies eğitim programlarını satın alan kolejlerde müzik öğretmeni olarak görev yapıyorsanız kulüp çalışması olarak programı uygulayabilirsiniz.
  4. Programı uygulayacak anaokullarında haftasonuna yine kulüp ve Prodigies kursu şeklinde programı uygulayabilirsiniz.
  5. Prodigies programları evrensel bir dille yazıldığı için , programı gittiğiniz ülkede de ( İngilizce yabancı diliniz de olması koşuluyla) aynı şekilde uygulama imkanınız olacaktır.
  6. Eğer bulunduğunuz ilde bu oluşumlar yoksa, Prodigies setlerini bizden temin ederek kendi kurs imkanınızı ev ofis ortamı içerisinde özel kurs boyutunda oluşturabilirsiniz.