Ücretsiz Başlangıç Programı
Primary Prodigies (8-13 Yaş)

Primary Prodigies (8-13 Yaş)

prodigies icon

Primary Prodigies, ileri müzik teorisinden oluşan bölümlerin yanında, Chromatic ve Octave seslerin yer aldığı video animasyon derslerinden oluşur.Ritmik değerlerin anlatıldığı birçok animasyon derslerinin yanında, harmonik notaların tanınması ve deskbeller üzerinde kavratılmasına dönük çalışmalar da bu bölümde görülmektedir.

Sertifikasyon :Primary Prodigies Seviyesinin 1. Yılını (Grade 1 / Primary )  bitiren öğrenciler , eğitim gördükleri yılı kapsayan değerlendirme  (assesment) sınavlarında başarılı oldukları takdirde, Seviye Sertifikalarını (Certificate of Grade ) almaya hak kazanırlar.

Kazanım : Primary Prodigies Programı’nın 1. bölümünü bitiren öğrenciler, Chromatic ve Octave sesleri C Major deskbell setine ekler. Bu bölümde armoni çalışmalarının yanında akor çözümlemeleri yapabilirler.

  • Ritmik değerlerle ilgili daha yoğun kazanımların yanında, harmonik sesleri kavrayabilir ve deskbeller üzerinde performance track altyapıları ile eserleri yeniden yorumlayabilirler.
  • Aralık çalışmalarının daha yoğun biçimde (perfect intervals - chromatic intervals) işlendiği bu bölümde öğrenciler eserleri renksiz notalar ile de performe edebilecek seviyeye gelirler.
  • Primary Prodigies Seviyesi’ni tamamlayan öğrenciler, 20(yirmi) deskbellden oluşan diziye hakim olurlar ve daha armonik eserlerden oluşan geniş bir repertuara sahip olurlar.