Ücretsiz Başlangıç Programı
Prodigies Dünya Takımı

Prodigies Dünya Takımı

prodigies icon

Rob YOUNG

Yaratıcı ve Yapımcı

 

Mr. ROB…Çocukların müzik kahramanı…Prodigies programlarının yaratıcısı ve yapımcısıdır. Bir gününün çoğunu, Prodigies için video, müzik, animasyon, resim, blog yazısı ve web içerikleri hazırlamakla geçiriyor.

Rob YOUNG, NYU'da Müzik Teknolojisi eğitimi aldıktan sonra mezun olduktan sonra Delaware'e taşınmış ve tüm gününü okul öncesi çocuklar için müzik eğitim programı oluşturmak için, müfredat yazmış ve interaktif ders videoları oluşturmuştur.

Pre-K Anaokulu ve Okul Çağı düzeyinde asistan öğretmen ve lider öğretmenlik yapımış,  S Music Studio, Gymobree, MusIQ Club, Boys and Girls Clubs, Little Elk Creek Müzik Stüdyosu ve ev stüdyosu Young Music Studio'da müzik çalışmaları yapmıştır.

St. Michaels, Brandywine Valley Christian Preschool ve Erken Öğrenme Merkezi'nde kendi müzik sınıflarını yönetmiş ve Rob, sağlıklı yaşam konulu eğitim konserleri veren popüler ikili Nature Jams grubunu kurmuştur.

Bugün yıllardır hayalini kurduğu Prodigies Erken Dönem Müzik Eğitim Programını harika bir düzeye ulaştırmış ve başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde çocuklara ulaştırmayı başarmıştır.

Eşi Samantha YOUNG ve çocukları Llian ile Hawaii Maui'de yaşıyor ve zamanının çoğunu yine Prodigies programlarını geliştirmeye ve en güncel teknoloji ile Prodigies video prodüksiyonları oluşturmaya devam ediyor.

Samantha YOUNG

Prodigies Müfredat Direktörü

Sam, Prodigies Playground İnteraktif Platform ve Prodigies ChapterBooks’ların müfredat düzenini oluşturmakla beraber Prodigies programını uygulayan kurumlarla gerekli iletişimi sağlar.

Sam, Prodigies eğitiminden önce İngilizce öğretmenliği yapmış ve birçok müfredat geliştirme projesinde birçok okula öncülük etti. Şimdilerde ise okul öncesi çocuklar ve kurumlarla edindiği tüm kazanımları Prodigies için uygulamakta.

Sam’in, İngilizce ve eğitim teknolojileri alanındaki edinimleri Prodigies ChapterBooks ve SongBook’ların oluşumunda hayli etkili olmuştur.Şimdilerde eşi Mr. Rob ve kızları Lillian ile beraber Hawaii Maui adasında yeni Prodigies programları ve kitapları için tecrübelerini aktarmaya devam ediyor.

Jeff SEDWICK

Video Yönetmeni, Yapımcı, Animatör

Jeff, New York sinema endüstrisinde çalışmakta ve uzun zamandır Prodiigies programlarının da bir parçası.Jeff’in animasyon konusundaki üstün yetenekleri ve becerisi Prodigies Playground içerisinde yer alan ders videolarında çok üst düzeyde görmek mümkündür.

Prodigies Playground’da yer alan tüm videoların animasyon çalışmalarını yapan Jeff aynı zamanda Prodigies’in Seo , sosyal medya pazarlaması , reklam işleri ve web sitesi analizlerini de takip etmekte.

Jeff şu anda New York’ta yaşıyor ve sinema endüstrisinde yer alan birçok animasyon filmine imza atmakla birlikte Prodigies’in yeni programlarında yer alan çalışmalardaki animasyonları yaratmaya devam ediyor.

Zafer TÜRKKAN

Prodigies Dünya Franchise & Türkiye Direktörü

Birçok eğitim programının kendi ülkesi Türkiye ile buluşturan Zafer , şimdilerde Prodigies programını diğer dünya ülkeleri ile buluşturmaya hazırlanıyor.İyi bir müzisyen ve müziği çocuklarla buluşturma konusunda son derece tutkulu.

Eğitim, İş ve Marka yönetimi konularında son derece uzman olan Zafer , Prodigies dünya takımına katılmadan önce yüzlerce eğitim kurumunun teşkil edilmesinde rol aldı. Amacı Prodigies programını olabildiğince dünya ülkeleri ve çocuklarıyla buluşturmak olan Zafer, bugünlerde Prodigies Türkiye için harika işlere imza atmaya devam ediyor.

Aaron POOLE

Söz yazarı, müzisyen ve editör

Aaron kısa süre önce Primary Prodigies şarkı ve içeriğine yardım etmek için ekibe katıldı. Aaron, çocuk şarkılarını biraraya getirebilmenin yanında, onları çok iyi aranje edebilen bir zekaya sahip iyi bir müzisyen.

Aaron ve Rob uzun süredir müzik yapan iki ekip arkadaşıydı, Aaron'un şarkı okumayı, hızlı bir şekilde yazmayı ve kolayca şarkıları aranje edebilmeyibaşarması Prodigies ekibine büyük bir yardım sağlamakta.

Primary seviyesinde Aaron'dan çok esprili ve eğlenceli şarkılar bekliyoruz.

Susan Varsames

Özel Eğitim Danışmanı

Susan, Prodigies içeriğine karşı harika bir gözlem sağlıyor. New Plains'deki White Plains'deki Holistik Öğrenme Merkezi'nin kurucusu olarak, çocukların müfredat noktasındaki ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde anlıyor.

Susan New York Üniversitesi'nde Eğitimsel Psikoloji ve Özel Eğitim ve Erken Çocukluk Özel Eğitimi okudu. Hawaii Maui'deki Prodigies ekibi ile yeni programların müfredatlaşmasında aktif rol oynamaya devam ediyor.

Michael Mandy LINING

Kayıt Sanatçısı

Yakın zamanda Prodigies ekibine katılan Michael , Prodigies şarkılarının son halini almasında çok iyi dokunuşlar yapıyor. Özellikle Prodigies şarkılarının track versiyonlarının oluşması altyapılarının hazırlanması noktasında çalışmalar yapan Michael, Prodigies ekibine deneyimiyle harika bir enerji vermeye devam ediyor.

Mandy LINING

Blog Yönetici ve Yazar, İçerik Creatoru, Erken Çocukluk Eğitimi Uzmanı

Mandy, Ocak 2018'de Erken Çocukluk Eğitimi ve Yönetimi konusundaki deneyimini Prodigies Blog'a getirmek için Prodigies ekibine katıldı.O küçük dahi Boo'ya evde bakan bir anne ve ayrıca bir müzisyen!

Prodigies Blog'undaki içerik yazıları ile, ebeveynlerin çocuğun müzikal gelişiminden en iyi şekilde faydalanmak için ek kaynaklar, fikirler ve stratejiler bulmalarına yardımcı oluyor.