Ücretsiz Başlangıç Programı
Dünya’da Prodigies

Dünya’da Prodigies

prodigies icon

Prodigies Erken Dönem Müzik Eğitim Programı ,bugün dünyada başta Amerika Birleşik Devletleri’nin birçok eyaleti başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde uygulanmakta.

Prodigies Erken Dönem Müzik Eğitim Programının ilk interaktif videoları Amerika’nın Deleware kentinde Mr. Rob YOUNG ve Jeff SEDWICK tarafından çekildi.Kısa sürede Amerika’da müzik eğtim programı anlamında fenomen haline geldi.İlk olarak Preschool Prodigies adıyla sadece okul öncesi öğrencileri için yapılan bir müzik eğitim programı iken zamanla üst yaş gruplarına da hitap eden programlar ve prodüksüyonlar yapıldı.

Prodigies Erken Dönem Müzik Eğitim programları Amerika Birleşik Devletleri’nin yanısıra Yeni Zelanda , Avustralya , Kanada , Güney Afrika , İngiltere gibi önde gelen ülkelerde uygulanmakta.Avrupa kıtasına İngiltere’nin yanısıra 2017 yılında Türkiye ile adım atan Prodigies Erken Dönem Müzik Eğitim Programı tüm dünya ülkelerine 2017 Ocak ayı itibariyle başlattığı İnternational Franchise sistemi ile yayılmayı hedeflemekte.